Oferty pracy

6 czerwca 2017

On Board Public Relations – ECCO International Communications Network – jedna z największych firm public relations w Polsce, należąca do międzynarodowej sieci ECCO Network, poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Junior Consultant

Profil kandydata:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku w agencji PR lub po stronie Klienta w
    dziale komunikacji
  • Znajomość trendów w komunikacji
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi oraz form komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza w obszarze mediów społecznościowych
  • Samodzielność, umiejętność sprawnego działania
  • Umiejętności budowania relacji, wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Zaangażowanie, entuzjazm
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera (Word, Excel, Power Point).

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w prowadzeniu projektów oraz kampanii komunikacyjnych
  • Przygotowywanie contentu (komunikatów, komentarzy, raportów, opinii, etc.)
  • Bieżące relacje z dziennikarzami, influnecerami
  • Uczestnictwo w pracach koncepcyjnych zespołu komunikacji korporacyjnej i marketingowej
  • Wsparcie w tworzeniu kompleksowych strategii komunikacji oraz planów komunikacyjnych
  • Organizacja spotkań, konferencji, eventów medialnych
  • Nadzór nad logistyką projektów (m.in. kontakty z podwykonawcami)
  • Udział w spotkaniach, warsztatach, konferencjach
  • Współpraca z innymi zespołami w ramach Grupy On Board Think Kong (digital, social media, SEO, studio graficzne)
  • Praca na rzecz wewnętrznych projektów i inicjatyw prowadzonych przez On Board PR.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz zespołami z innych agencji w ramach sieci ECCO
  • Możliwość realizacji projektów dla największych firm na polskim i międzynarodowych rynkach
  • Jasną ścieżkę kariery i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Szkolenia merytoryczne
  • Świadczenia zdrowotne

KONTAKT:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@onboard.pl wpisując w tytule wiadomości : Junior Consultant.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr. 133 poz. 883/.

Grupa On Board Think Kong
ECCO International Communications Network
Ul. Wolska 88 | 01-141 Warszawa